Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Moss
(view source)
Revision as of 11:15, 20 March 2024
180 bytes added
,
20 March
→Crafting
Line 32:
Line 32:
|{{description|Mushroom Log}}
|{{description|Mushroom Log}}
|{{name|Hardwood|10}}{{name|Moss|10}}
|{{name|Hardwood|10}}{{name|Moss|10}}
+
|-
+
|-
+
|[[File:Statue of Blessings.png|center]]
+
|[[Statue of Blessings]]
+
|{{description|Statue of Blessings}}
+
|{{name|Stone|999}}{{name|Fiber|999}}{{name|Sap|999}}{{name|Moss|333}}
|-
|-
|}
|}
Monosoons
164
edits