Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Golden Mystery Box
(view source)
Revision as of 05:17, 27 March 2024
114 bytes added
,
27 March
→Contents
:
added more possibilities
Line 13:
Line 13:
|-
|-
|{{name|Book Of Stars}}
|{{name|Book Of Stars}}
+
|{{name|Book of Mysteries}}
|{{name|Broccoli Seeds|8}}
|{{name|Broccoli Seeds|8}}
|{{name|Carrot Seeds|8}}
|{{name|Carrot Seeds|8}}
+
|-
|{{name|Corn Seeds|20}}
|{{name|Corn Seeds|20}}
−
|-
|{{name|Deluxe Speed-Gro|10-20}}
|{{name|Deluxe Speed-Gro|10-20}}
|{{name|Dish O' The Sea|2}}
|{{name|Dish O' The Sea|2}}
+
|{{name|Golden Pumpkin}}
+
|-
|{{name|Life Elixir|2}}
|{{name|Life Elixir|2}}
|{{name|Lucky Lunch|2}}
|{{name|Lucky Lunch|2}}
−
|-
|{{name|Magic Rock Candy}}
|{{name|Magic Rock Candy}}
|{{name|Mega Bomb|5}}
|{{name|Mega Bomb|5}}
+
|-
|{{name|Mystery Box|4}}
|{{name|Mystery Box|4}}
|{{name|Mystery Hat}}
|{{name|Mystery Hat}}
−
|-
|{{name|Mystery Shirt}}
|{{name|Mystery Shirt}}
|{{name|Ossified Blade}}
|{{name|Ossified Blade}}
+
|-
|{{name|Pepper Seeds|20}}
|{{name|Pepper Seeds|20}}
+
|{{name|Pomegranate Sapling}}
|{{name|Powdermelon Seeds|8}}
|{{name|Powdermelon Seeds|8}}
+
|{{name|Prismatic Shard}}
|-
|-
−
|{{name|Prismatic Shard}}
|{{name|Quality Fertilizer|10-20}}
|{{name|Quality Fertilizer|10-20}}
+
|{{name|Quality Sprinkler}}
|{{name|Ruby Ring}}
|{{name|Ruby Ring}}
|{{name|Summer Squash Seeds|8}}
|{{name|Summer Squash Seeds|8}}
Jjiang31
77
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version