Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Marnie
(view source)
Revision as of 16:27, 29 March 2016
40 bytes added
,
16:27, 29 March 2016
Updated the Fall scedule with saturday
Line 173:
Line 173:
{| class="wikitable" style="border:1px solid rgb(132,174,236);padding:5px;border-radius:11px;margin-top:15px"
{| class="wikitable" style="border:1px solid rgb(132,174,236);padding:5px;border-radius:11px;margin-top:15px"
−
!colspan=3| <big>Friday</big>
+
!colspan=3| <big>Friday
- Saturday
</big>
|-
|-
!Time
!Time
Line 192:
Line 192:
|11:00 PM
|11:00 PM
|Heads home.
|Heads home.
+
|-
+
|12:20 PM
+
|Arrives home.
|}
|}
|}
|}
PinkDino
12
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version