Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Defense
(view source)
Revision as of 23:46, 14 December 2019
162 bytes added
,
23:46, 14 December 2019
m
added missing Sword
Line 68:
Line 68:
|[[Neptune's Glaive]]
|[[Neptune's Glaive]]
|[[File:Speed w.png|24px|link=]] [[Speed]] (−1){{name|Defense|+2}}{{name|Weight|+4}}
|[[File:Speed w.png|24px|link=]] [[Speed]] (−1){{name|Defense|+2}}{{name|Weight|+4}}
+
|-
+
|[[File:Tempered Broadsword.png]]
+
|[[Tempered Broadsword]]
+
|[[File:Speed w.png|24px|link=]] [[Speed]] (−3){{name|Defense|+3}}{{name|Weight|+3}}
|-
|-
|[[File:Lava Katana.png]]
|[[File:Lava Katana.png]]
Line 78:
Line 82:
|-
|-
|}
|}
+
===Rings===
===Rings===
{| class="wikitable sortable" id="roundedborder"
{| class="wikitable sortable" id="roundedborder"
Tyndel
42
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version