Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Lewis
(view source)
Revision as of 18:17, 31 March 2016
144 bytes added
,
18:17, 31 March 2016
no edit summary
Line 87:
Line 87:
|4:00 PM
|4:00 PM
|Leaves [[Marnie's Ranch|Marnie's house]]
|Leaves [[Marnie's Ranch|Marnie's house]]
+
|-
+
|5:00 PM
+
|Enters [[Mayor's Manor|Manor]].
|}
|}
Line 162:
Line 165:
!Time
!Time
!Location
!Location
+
|-
+
|4:00 PM
+
|Leaves [[Marnie's Ranch|Marnie's house]]
+
|-
+
|5:00 PM
+
|Enters [[Mayor's Manor|Manor]].
|}
|}
Joducus
3
edits