Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Clint
(view source)
Revision as of 20:21, 14 September 2016
107 bytes added
,
20:21, 14 September 2016
→Good
Line 336:
Line 336:
!Source
!Source
!Ingredients
!Ingredients
+
|-
+
|[[File:Diamand.png]]
+
|[[Diamand]]
+
|A rare and valuable Gem..
+
|[[Minerals#Gems|Mining]] - [[The Mines]]
|-
|-
|[[File:Beer.png]]
|[[File:Beer.png]]
Talamh
3
edits