Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Template:MainLinks
(view source)
Revision as of 16:16, 30 April 2018
132 bytes added
,
16:16, 30 April 2018
m
no edit summary
Line 13:
Line 13:
| style="text-align:right;" |Computer version:
| style="text-align:right;" |Computer version:
| style="text-align:left;" |'''[[Version_History|1.2.33 (Updated July 10th, 2017)]]'''
| style="text-align:left;" |'''[[Version_History|1.2.33 (Updated July 10th, 2017)]]'''
+
|-
+
|
+
|'''[[Version_History|1.3.3 (Updated April 30th, 2018)]]''' '''[https://stardewvalley.net/stardew-valley-v1-3-beta/ (Beta)]'''
|-
|-
| style="text-align:right;" |[[File:PS4_logo.png|32px|link=|alt=]] [https://store.playstation.com/#!/en-us/games/stardew-valley/cid=UP2456-CUSA06840_00-STARDEW00000SIEA PS4 version]:
| style="text-align:right;" |[[File:PS4_logo.png|32px|link=|alt=]] [https://store.playstation.com/#!/en-us/games/stardew-valley/cid=UP2456-CUSA06840_00-STARDEW00000SIEA PS4 version]:
Katzeus
Administrators
5,025
edits