Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 13:21, 1 December 2019
117 bytes added
,
13:21, 1 December 2019
→Fireplaces
:
add Elegant Fireplace
Line 307:
Line 307:
|{{name|Iridium Fireplace}}
|{{name|Iridium Fireplace}}
|[[Night Market]] for {{price|15000}}
|[[Night Market]] for {{price|15000}}
+
|-
+
|{{name|Elegant Fireplace}}
+
|[[Carpenter's Shop]] for {{price|4000}}<br />[[Furniture Catalogue]] for {{price|0}}
|-
|-
|}
|}
Metalax
610
edits