Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Shane
(view source)
Revision as of 20:18, 12 March 2016
103 bytes added
,
20:18, 12 March 2016
→Good
Line 228:
Line 228:
|An early-fall treat
|An early-fall treat
|[[Foraging]] - Fall
|[[Foraging]] - Fall
+
|-
+
|[[File:Parsnip Juice.png|center]]
+
|Parsnip Juice
+
|A sweet, nutritious beverage.
+
|[[Artisan Goods]]
|-
|-
|[[File:Pale Ale.png|center]]
|[[File:Pale Ale.png|center]]
Cerenas
20
edits