Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Alex
(view source)
Revision as of 23:04, 13 March 2016
135 bytes added
,
23:04, 13 March 2016
→Good
Line 527:
Line 527:
|[[Artisan Goods#Bee House|Bee House]]
|[[Artisan Goods#Bee House|Bee House]]
|n/a
|n/a
+
|-
+
|[[File:Mayonnaise.png]]
+
|Mayonnaise
+
|It looks spreadable.
+
|[[Artisan Goods#Mayonnaise Machine|Mayonnaise Machine]]
+
|{{name|Egg|1}}
|-
|-
|[[File:Kale.png]]
|[[File:Kale.png]]
Nighthellcat
62
edits