Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Tilapia
(view source)
Revision as of 23:24, 3 May 2016
No change in size
,
23:24, 3 May 2016
m
→Recipes
Line 34:
Line 34:
!Ingredients
!Ingredients
!Recipe From
!Recipe From
−
|-
−
|[[File:Sashimi.png]]
−
|[[Sashimi]]
−
|Raw fish sliced into thin pieces.
−
|{{name|Fish|1}}
−
|[[Linus]] - 3+ hearts
|-
|-
|[[File:Maki Roll.png]]
|[[File:Maki Roll.png]]
Line 52:
Line 46:
|{{name|Sap|2}}{{name|Fish|1}}
|{{name|Sap|2}}{{name|Fish|1}}
|Farming level 9
|Farming level 9
+
|-
+
|[[File:Sashimi.png]]
+
|[[Sashimi]]
+
|Raw fish sliced into thin pieces.
+
|{{name|Fish|1}}
+
|[[Linus]] - 3+ hearts
|-
|-
|}
|}
Cosmaline
159
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version