Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Artisan Goods
(view source)
Revision as of 16:32, 3 March 2016
469 bytes removed
,
16:32, 3 March 2016
→Mayonnaise Machine
:
You can't eat Mayonnaise, so removed recovery section.
Line 258:
Line 258:
!Time
!Time
!Profit
!Profit
−
!Restores
|-
|-
|[[File:Mayonnaise.png]]
|[[File:Mayonnaise.png]]
Line 275:
Line 274:
|{{Quality|Mayonnaise|gold|32}}
|{{Quality|Mayonnaise|gold|32}}
|150g
|150g
−
|}
−
| rowspan=1 style="width:120px;"|
−
{|
−
|-
−
|[[File:Mayonnaise.png|32px|link=]]
−
{{energy|?}}
−
{{health|?}}
−
|{{Quality|Mayonnaise|silver|32}}
−
{{energy|?}}
−
{{health|?}}
−
|{{Quality|Mayonnaise|gold|32}}
−
{{energy|?}}
−
{{health|?}}
|}
|}
|-
|-
Line 301:
Line 287:
|-
|-
|{{Quality|Duck Mayonnaise|silver|32}}
|{{Quality|Duck Mayonnaise|silver|32}}
−
|
?g
+
|
250g
−
|-
−
|{{Quality|Duck Mayonnaise|gold|32}}
−
|?g
−
|}
−
| rowspan=1 style="width:120px;"|
−
{|
|-
|-
−
|[[File:Duck Mayonnaise.png|32px|link=]]
−
{{energy|?}}
−
{{health|?}}
−
|{{Quality|Duck Mayonnaise|silver|32}}
−
{{energy|?}}
−
{{health|?}}
|{{Quality|Duck Mayonnaise|gold|32}}
|{{Quality|Duck Mayonnaise|gold|32}}
−
{{energy
|
?}}
+
|
300g
−
{{health|?}}
|}
|}
|}
|}
PenguinTod
272
edits
Navigation menu
Personal tools
Create account
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Recent changes
Admin noticeboard
Help Editing
Random page
Official Links
Official Site
Official Forums
Official Merchandise
Discord
Reddit
Tools
Upload file
Special pages
Printable version