Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 20:32, 8 March 2016
90 bytes added
,
20:32, 8 March 2016
→Benches
Line 146:
Line 146:
!Obtained
!Obtained
!Purchase Price
!Purchase Price
+
|-
+
|[[File:Birch Bench.png|32px|center]]
+
|Birch Bench
+
|Bought from the carpenter.
+
|750g
|-
|-
|}
|}
+
==Armchairs==
==Armchairs==
{| class="wikitable sortable"
{| class="wikitable sortable"
Miregal
592
edits