Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 19:22, 11 March 2016
142 bytes added
,
19:22, 11 March 2016
→Armchairs
Line 183:
Line 183:
|[[File:Green Armchair.png|45px|center]]
|[[File:Green Armchair.png|45px|center]]
|Green Armchair
|Green Armchair
+
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
+
|-
+
|[[File:Red Armchair.png|45px|center]]
+
|Red Armchair
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1000g
Miregal
592
edits