Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Caroline
(view source)
Revision as of 23:11, 27 December 2020
213 bytes added
,
23:11, 27 December 2020
→Dislike
:
+magma cap & ginger
Line 273:
Line 273:
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|-
|-
−
|[[File:
Duck_Mayonnaise
.png|center]]
+
|[[File:
Duck Mayonnaise
.png|center]]
|[[Duck Mayonnaise]]
|[[Duck Mayonnaise]]
|{{Description|Duck Mayonnaise}}
|{{Description|Duck Mayonnaise}}
|[[Mayonnaise Machine]]
|[[Mayonnaise Machine]]
+
|-
+
|[[File:Ginger.png|center]]
+
|[[Ginger]]
+
|{{Description|Ginger}}
+
|[[Foraging]] - [[Ginger Island]]
|-
|-
|[[File:Hazelnut.png|center]]
|[[File:Hazelnut.png|center]]
Line 292:
Line 297:
|{{Description|Leek}}
|{{Description|Leek}}
|[[Foraging]] - [[Spring]]
|[[Foraging]] - [[Spring]]
+
|-
+
|[[File:Magma Cap.png|center]]
+
|[[Magma Cap]]
+
|{{Description|Magma Cap}}
+
|[[Foraging]] - [[Volcano Dungeon]]
|-
|-
|[[File:Mayonnaise.png|center]]
|[[File:Mayonnaise.png|center]]
Margotbean
Interface administrators
, patroller,
Suppressors
,
Administrators
, translators
107,009
edits