Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 02:31, 31 December 2020
95 bytes added
,
02:31, 31 December 2020
→Couches & Armchairs
:
Added Large Brown Couch to couch section
Line 132:
Line 132:
|-
|-
|{{name|Wizard Couch|size=48}} ||data-sort-value="4000"|{{Price|4000}}
|{{name|Wizard Couch|size=48}} ||data-sort-value="4000"|{{Price|4000}}
+
|-
+
|{{name|Large Brown Couch|size=48}} ||data-sort-value="5750"|{{Price|5750}}
|-
|-
|}
|}
Polk
410
edits