Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Stardew Valley Fair
(view source)
Revision as of 12:17, 31 December 2020
137 bytes added
,
12:17, 31 December 2020
m
→Random Stock
:
Added Pepper Poppers
Line 777:
Line 777:
|{{Description|Mixed Seeds}}
|{{Description|Mixed Seeds}}
|data-sort-value="1000"|{{price|1000|Token}}
|data-sort-value="1000"|{{price|1000|Token}}
+
|-
+
|[[File:Pepper Poppers.png|center]]
+
|[[Pepper Poppers]]
+
|1
+
|{{Description|Pepper Poppers}}
+
|data-sort-value="250"|{{price|250|Token}}
|-
|-
|}
|}
Roaminump
49
edits