Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Caroline
(view source)
Revision as of 21:09, 17 January 2021
120 bytes added
,
21:09, 17 January 2021
m
→Dislike
Line 317:
Line 317:
|{{Description|Purple Mushroom}}
|{{Description|Purple Mushroom}}
|[[Foraging]] - [[The Mines]]
|[[Foraging]] - [[The Mines]]
+
|-
+
|[[File:Qi Fruit.png|center]]
+
|[[Qi Fruit]]
+
|{{Description|Qi Fruit}}
+
|[[Quests]] - [[Quests#Qi.27s_Crop|Qi's Crop]]
|-
|-
|[[File:Snow Yam.png|center]]
|[[File:Snow Yam.png|center]]
BridgeShadow
5
edits