Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Incubator
(view source)
Revision as of 05:05, 12 May 2021
100 bytes removed
,
05:05, 12 May 2021
Undo revision 120469 by
WorldDownInFire
(
talk
) can't incubate ostrich eggs
Line 1:
Line 1:
−
{{Spoiler}}
{{Infobox tool
{{Infobox tool
|name = Incubator
|name = Incubator
Line 38:
Line 37:
| {{name|Dinosaur}}
| {{name|Dinosaur}}
| {{duration|18,000m (12.5d)|class=inline}}
| {{duration|18,000m (12.5d)|class=inline}}
−
|-
−
| {{name|Ostrich Egg}}
−
| {{name|Ostrich}}
−
| {{duration|15,000m (9.5d)|class=inline}}
|}
|}
Dubesor
2,280
edits