Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Alex
(view source)
Revision as of 22:55, 2 June 2021
18 bytes added
,
22:55, 2 June 2021
→Love
Line 403:
Line 403:
|[[Cooking]]
|[[Cooking]]
|{{name|Fried Egg|1}}{{name|Milk|1}}{{name|Hashbrowns|1}}{{name|Pancakes|1}}
|{{name|Fried Egg|1}}{{name|Milk|1}}{{name|Hashbrowns|1}}{{name|Pancakes|1}}
−
|-
+
|-
[[Chocolate Cake]]
|[[File:Salmon Dinner.png|center]]
|[[File:Salmon Dinner.png|center]]
|[[Salmon Dinner]]
|[[Salmon Dinner]]
Liscooltv
14
edits