Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 22:00, 8 March 2016
94 bytes added
,
22:00, 8 March 2016
→Dressers
Line 191:
Line 191:
|[[File:Oak Dresser.png|64px|center]]
|[[File:Oak Dresser.png|64px|center]]
|Oak Dresser
|Oak Dresser
+
|Bought from the carpenter.
+
|1000g
+
|-
+
|[[File:Birch Dresser.png|64px|center]]
+
|Birch Dresser
|Bought from the carpenter.
|Bought from the carpenter.
|1000g
|1000g
Miregal
592
edits