Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 10:45, 10 March 2016
133 bytes added
,
10:45, 10 March 2016
→Paintings
Line 418:
Line 418:
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]]
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]]
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 500g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 500g
+
|-
+
|[[File:Blue City.png|35px|center]]
+
|Blue City
+
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]]
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 250g
|-
|-
|[[File:Calico Falls.png|72px|center]]
|[[File:Calico Falls.png|72px|center]]
Miregal
592
edits