Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 17:26, 10 March 2016
148 bytes added
,
17:26, 10 March 2016
→Tables
Line 331:
Line 331:
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]]
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]]
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1500g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1500g
+
|-
+
|[[File:Walnut Tea Table.png|32px|center]]
+
|Walnut Tea-Table
+
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]]
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 750g
|-
|-
|[[File:Diviner Table.png|32px|center]]
|[[File:Diviner Table.png|32px|center]]
Miregal
592
edits