Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 08:40, 11 March 2016
141 bytes added
,
08:40, 11 March 2016
→Benches
Line 154:
Line 154:
|[[File:Birch Bench.png|48px|center]]
|[[File:Birch Bench.png|48px|center]]
|Birch Bench
|Birch Bench
+
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 750g
+
|-
+
|[[File:Walnut Bench.png|48px|center]]
+
|Walnut Bench
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 750g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 750g
Miregal
592
edits