Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Jas
(view source)
Revision as of 18:13, 11 March 2016
95 bytes added
,
18:13, 11 March 2016
→Good
Line 269:
Line 269:
|A flower that can bloom in the winter.
|A flower that can bloom in the winter.
|[[Foraging]] - [[Winter]]
|[[Foraging]] - [[Winter]]
−
|
+
|
-
−
+
|-[[File: Omelet.png]]
+
|Omelet
+
|It's super fluffy.
+
|[[Cooking]]
+
|{{name|Egg|1}}{{name|Milk|1}}
|-
|-
|[[File:Daffodil.png]]
|[[File:Daffodil.png]]
Nighthellcat
62
edits