Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Leah
(view source)
Revision as of 10:51, 21 March 2024
63 bytes added
,
21 March
m
Added moss to dislikes
Line 500:
Line 500:
|{{name|Milk|1}}{{name|Sugar|1}}{{name|Rice|1}}
|{{name|Milk|1}}{{name|Sugar|1}}{{name|Rice|1}}
|-
|-
+
+
|[[File:Moss.png|center]]
+
|[[Moss]]
+
|{{Description|Moss}}
+
|-
+
|[[File:Seaweed.png|center]]
|[[File:Seaweed.png|center]]
|[[Seaweed]]
|[[Seaweed]]
Scamp
3
edits