Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Gus
(view source)
Revision as of 00:48, 12 March 2016
137 bytes added
,
00:48, 12 March 2016
→Good
Line 107:
Line 107:
|[[Cooking]]
|[[Cooking]]
|{{name|Fish|1}}
|{{name|Fish|1}}
+
|-
+
|[[File:Mayonnaise.png]]
+
|Mayonnaise
+
|It looks spreadable.
+
|[[Artisan Goods#Mayonnaise Machine|Mayonnaise Machine]]
+
|{{name|Egg|1}}
+
|
|-
|-
|[[File:Spaghetti.png|center]]
|[[File:Spaghetti.png|center]]
Nighthellcat
62
edits