Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Sam
(view source)
Revision as of 00:49, 12 March 2016
119 bytes added
,
00:49, 12 March 2016
→Bad
Line 160:
Line 160:
!Description
!Description
!Source
!Source
+
|-
+
|[[File:Corn.png|center]]
+
|Corn
+
|A vegetable that grows during summer and fall.
+
|[[Crops]] - [[Summer]], [[Fall]]
+
|
|-
|-
|[[File:Quartz.png|center]]
|[[File:Quartz.png|center]]
Confusepolarity
31
edits