Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Modding:Items
(view source)
Revision as of 01:43, 25 March 2024
55 bytes removed
,
25 March
m
no edit summary
Line 505:
Line 505:
! Data Type
! Data Type
! Effect<ref>See <samp>StardewValley.GameData.Objects.ObjectData</samp></ref>
! Effect<ref>See <samp>StardewValley.GameData.Objects.ObjectData</samp></ref>
−
|-
−
!style="text-align: left;" colspan="3"| all objects
|-
|-
| Name
| Name
BarleyZP
47
edits