Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Prize Ticket
(view source)
Revision as of 16:49, 28 March 2024
90 bytes added
,
28 March
m
→Rewards
:
Added Bee house x4 and Mystery Boxes x5
Line 118:
Line 118:
|-
|-
|[[File:Mystery Box.png|center]]
|[[File:Mystery Box.png|center]]
−
|[[Mystery Box]] (3)
+
|[[Mystery Box]] (3
-5
)
|{{Description|Mystery Box}}
|{{Description|Mystery Box}}
|-
|-
Line 152:
Line 152:
|[[Triple Shot Espresso]]
|[[Triple Shot Espresso]]
|{{Description|Triple Shot Espresso}}
|{{Description|Triple Shot Espresso}}
+
|-
+
|[[File:Bee House.png|center]]
+
|[[Bee House]] (4)
+
|{{Description|Treasure Chest}}
+
|-
|}
|}
Hogger32
5
edits