Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Wizard
(view source)
Revision as of 18:40, 30 March 2024
117 bytes added
,
30 March
→Love
:
Added loved book
Line 28:
Line 28:
| [[File:Wizard Surprised.png|48px|center]]
| [[File:Wizard Surprised.png|48px|center]]
| colspan="3" | <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Loves|Universal Loves]]'''</li></ul>
| colspan="3" | <ul><li>'''All [[Friendship#Universal Loves|Universal Loves]]'''</li></ul>
+
|-
+
|[[File:Book of Mysteries.png|center]]
+
|[[Book of Mysteries]]
+
|{{Description|Book of Mysteries}}
+
|[[Mystery Box]]
|-
|-
|[[File: Purple Mushroom.png|center]]
|[[File: Purple Mushroom.png|center]]
Scarecrow
258
edits