Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 14:50, 3 April 2024
83 bytes added
,
3 April
→Tables
:
Added desert end table
Line 452:
Line 452:
|-
|-
|{{name|Desert Table|size=48}} ||data-sort-value="2000"|N/A
|{{name|Desert Table|size=48}} ||data-sort-value="2000"|N/A
+
|-
+
|{{name|Desert End Table|size=24}} ||data-sort-value="2000"|N/A
|-
|-
|{{name|Neolithic Table|size=48}} ||data-sort-value="1800"|{{Price|1800}}
|{{name|Neolithic Table|size=48}} ||data-sort-value="1800"|{{Price|1800}}
Emily Romano
688
edits