Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 15:35, 3 April 2024
64 bytes added
,
3 April
→Long Tables
:
Added Bountiful dining table
Line 491:
Line 491:
|-
|-
|{{name|Mahogany Dining Table|size=64}} ||{{Price|3000}} ||N/A
|{{name|Mahogany Dining Table|size=64}} ||{{Price|3000}} ||N/A
+
|-
+
|{{name|Bountiful Dining Table|size=64}} ||{{Price|0}} ||N/A
|-
|-
|{{name|Festive Dining Table|size=64}} ||{{Price|3500}} ||{{Price|3000}}
|{{name|Festive Dining Table|size=64}} ||{{Price|3500}} ||{{Price|3000}}
Emily Romano
688
edits