Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Carpenter's Shop
(view source)
Revision as of 19:51, 12 March 2016
132 bytes added
,
19:51, 12 March 2016
→Rotating Stock
Line 405:
Line 405:
|-
|-
|[[File:Dining Chair (Yellow).png|20px|center]]
|[[File:Dining Chair (Yellow).png|20px|center]]
+
|Dining Chair
+
|Can be placed inside your house.
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1200g
+
|-
+
|[[File:Dining Chair (Red).png|20px|center]]
|Dining Chair
|Dining Chair
|Can be placed inside your house.
|Can be placed inside your house.
Miregal
592
edits