Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 21:39, 14 March 2016
145 bytes added
,
21:39, 14 March 2016
→Decor
Line 827:
Line 827:
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 450g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 450g
+
|-
+
|[[File:Ceramic Pillar.png|28px|center]]
+
|Ceramic Pillar
+
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 250g
|-
|-
|[[File:Industrial Pipe.png|28px|center]]
|[[File:Industrial Pipe.png|28px|center]]
Miregal
592
edits