Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 22:01, 14 March 2016
134 bytes added
,
22:01, 14 March 2016
→Decor
Line 655:
Line 655:
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 800g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 800g
+
|-
+
|[[File:Dark Rug.png|64px|center]]
+
|Dark Rug
+
|Bought from the [[Carpenter's_Shop|carpenter]].
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 2000g
|-
|-
|[[File:Red Rug.png|64px|center]]
|[[File:Red Rug.png|64px|center]]
Miregal
592
edits