Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 23:08, 14 March 2016
122 bytes added
,
23:08, 14 March 2016
→Paintings
Line 618:
Line 618:
|[[File:Highway 89.png|63px|center]]
|[[File:Highway 89.png|63px|center]]
|'Highway 89'
|'Highway 89'
+
|Bought from the [[Traveling Cart]]
+
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1750g
+
|-
+
|[[File:Pathways.png|63px|center]]
+
|'Pathways'
|Bought from the [[Traveling Cart]]
|Bought from the [[Traveling Cart]]
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1750g
|[[File:Gold.png|24px|link=]] 1750g
Miregal
592
edits