Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Tortilla
(view source)
Revision as of 03:33, 19 March 2016
166 bytes added
,
03:33, 19 March 2016
→Recipes
Line 54:
Line 54:
|{{name|Sea Cucumber|1}}{{name|Tortilla|1}}{{name|Blue Jazz|1}}
|{{name|Sea Cucumber|1}}{{name|Tortilla|1}}{{name|Blue Jazz|1}}
|[[Cooking Channel]]
|[[Cooking Channel]]
+
|-
+
|[[File:Fish Taco.png]]
+
|[[Fish Taco]]
+
|It smells delicious.
+
|{{name|Tuna|1}}{{name|Tortilla|1}}{{name|Red Cabbage|1}}{{name|Mayonnaise|1}}
+
|[[Linus]] - 7+ Hearts
|-
|-
|}
|}
Oath2order
6,909
edits