Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Keg Productivity
(view source)
Revision as of 02:16, 22 March 2016
100 bytes added
,
02:16, 22 March 2016
added Coconut and Cactus Fruit wines
Line 90:
Line 90:
|180
|180
|13
|13
+
|-
+
|{{name|Cactus Fruit}}
+
|Wine
+
|
+
|75
+
|
+
|150
+
|225
+
|
|-
|-
|{{name|Cauliflower}}
|{{name|Cauliflower}}
Line 108:
Line 117:
|240
|240
|40
|40
+
|-
+
|{{name|Coconut}}
+
|Wine
+
|
+
|100
+
|
+
|200
+
|300
+
|
|-
|-
|{{name|Corn}}<ref name="confirm"/>
|{{name|Corn}}<ref name="confirm"/>
Jasperzorin
5
edits