Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Mayonnaise
(view source)
Revision as of 01:09, 23 March 2016
66 bytes removed
,
01:09, 23 March 2016
no edit summary
Line 7:
Line 7:
|ingredients = {{name|Egg|1}} '''OR''' {{name|Dinosaur Egg|1}}
|ingredients = {{name|Egg|1}} '''OR''' {{name|Dinosaur Egg|1}}
|sellprice = 150
|sellprice = 150
−
|sellpricesilver = 187
|sellpricegold = 225
|sellpricegold = 225
}}
}}
Line 31:
Line 30:
{|
{|
|[[File:Mayonnaise.png|32px|link=]]||150g
|[[File:Mayonnaise.png|32px|link=]]||150g
−
|-
−
|{{Quality|Mayonnaise|silver|32}}
−
|187g
|-
|-
|{{Quality|Mayonnaise|gold|32}}
|{{Quality|Mayonnaise|gold|32}}
Sabotage
21
edits