Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Keg Productivity
(view source)
Revision as of 00:53, 28 March 2016
56 bytes added
,
00:53, 28 March 2016
added Fiddlehead Fern Juice
Line 162:
Line 162:
|135
|135
|10.45
|10.45
+
|-
+
|{{name|Fiddlehead Fern}}
+
|Juice
+
|
+
|99
+
|
+
|103
+
|202
+
|
|-
|-
|{{name|Garlic}}
|{{name|Garlic}}
Jasperzorin
5
edits