Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Marnie
(view source)
Revision as of 16:27, 29 March 2016
40 bytes added
,
16:27, 29 March 2016
Updated the Fall scedule with saturday
Line 173:
Line 173:
{| class="wikitable" style="border:1px solid rgb(132,174,236);padding:5px;border-radius:11px;margin-top:15px"
{| class="wikitable" style="border:1px solid rgb(132,174,236);padding:5px;border-radius:11px;margin-top:15px"
−
!colspan=3| <big>Friday</big>
+
!colspan=3| <big>Friday
- Saturday
</big>
|-
|-
!Time
!Time
Line 192:
Line 192:
|11:00 PM
|11:00 PM
|Heads home.
|Heads home.
+
|-
+
|12:20 PM
+
|Arrives home.
|}
|}
|}
|}
PinkDino
12
edits