Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Sam
(view source)
Revision as of 22:34, 2 July 2016
No change in size
,
22:34, 2 July 2016
m
→Best
Line 369:
Line 369:
!Source
!Source
!Ingredients
!Ingredients
−
|-
−
||[[File:Pizza.png|center]]
−
|[[Pizza]]
−
|It's popular for all the right reasons.
−
|[[Cooking]]
−
|
−
{{name|Wheat Flour|1}}
−
{{name|Tomato|1}}
−
{{name|Cheese|1}}
|-
|-
|[[File:Cactus Fruit.png|center]]
|[[File:Cactus Fruit.png|center]]
Line 393:
Line 384:
{{name|Sugar|1}}
{{name|Sugar|1}}
{{name|Wheat Flour|1}}
{{name|Wheat Flour|1}}
+
|-
+
||[[File:Pizza.png|center]]
+
|[[Pizza]]
+
|It's popular for all the right reasons.
+
|[[Cooking]]
+
|
+
{{name|Wheat Flour|1}}
+
{{name|Tomato|1}}
+
{{name|Cheese|1}}
|-
|-
|[[File:Tigerseye.png|center]]
|[[File:Tigerseye.png|center]]
Cosmaline
159
edits