Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Kent
(view source)
Revision as of 23:57, 11 September 2016
37 bytes added
,
23:57, 11 September 2016
→Schedule
Line 93:
Line 93:
!Time
!Time
!Location
!Location
+
|-
+
|10:00 AM
+
|In his house (kitchen)
|}
|}
|}
|}
Copperdrake
1
edit