Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Haley
(view source)
Revision as of 18:16, 9 October 2016
94 bytes added
,
18:16, 9 October 2016
→Like
Line 756:
Line 756:
|[[Artisan Goods]]
|[[Artisan Goods]]
|[[Bee House]]
|[[Bee House]]
+
|-
+
|[[File:Mayonnaise.png|center]]
+
|[[Mayonnaise]]
+
|It looks spreadable.
+
|[[Artisan Goods]]
+
|
|-
|-
|}
|}
Chaomanu
74
edits