Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Lewis
(view source)
Revision as of 19:25, 16 October 2016
52 bytes added
,
19:25, 16 October 2016
m
no edit summary
Line 182:
Line 182:
!Time
!Time
!Location
!Location
−
+
|-
+
|4:00PM
+
|Leaves Pierre's General store to go home
|-
|-
|4:40PM
|4:40PM
MoreOfABookGirl
7
edits