Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Jas
(view source)
Revision as of 22:46, 25 October 2016
34 bytes added
,
22:46, 25 October 2016
→Schedule
:
added thursday morning activity
Line 55:
Line 55:
!Time
!Time
!Location
!Location
+
|-
+
|11:00 AM
+
|Leaves her bedroom.
|-
|-
|12:00 PM
|12:00 PM
Gealach
17
edits