Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Caroline
(view source)
Revision as of 21:20, 30 November 2019
108 bytes added
,
21:20, 30 November 2019
→Love
:
Green Tea
Line 174:
Line 174:
|[[Cooking]]
|[[Cooking]]
|{{name|Tuna|1}}{{name|Tortilla|1}}{{name|Red Cabbage|1}}{{name|Mayonnaise|1}}
|{{name|Tuna|1}}{{name|Tortilla|1}}{{name|Red Cabbage|1}}{{name|Mayonnaise|1}}
+
|-
+
|[[File:Green Tea.png|center]]
+
|[[Green Tea]]
+
|{{Description|Green Tea}}
+
|[[Keg]]
+
|{{name|Tea Leaves|1}}
|-
|-
|[[File:Summer Spangle.png|center]]
|[[File:Summer Spangle.png|center]]
Metalax
610
edits