Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Furniture
(view source)
Revision as of 23:55, 5 December 2019
102 bytes added
,
23:55, 5 December 2019
m
→Special
:
Mini-Jukebox
Line 849:
Line 849:
|[[Sign Of The Vessel]]
|[[Sign Of The Vessel]]
|Purchase at [[Krobus]]' shop for {{price|350}}
|Purchase at [[Krobus]]' shop for {{price|350}}
+
|Anywhere
+
|-
+
|[[File:Mini-Jukebox.png|36px|center]]
+
|[[Mini-Jukebox]]
+
|{{NPC|Gus|5-heart event}}
|Anywhere
|Anywhere
|}
|}
Katzeus
Administrators
5,025
edits