Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Stardew Valley Wiki
Disclaimers
Stardew Valley Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Alex
(view source)
Revision as of 04:36, 6 July 2016
26 bytes added
,
04:36, 6 July 2016
m
→Schedule
Line 503:
Line 503:
|6:30 PM
|6:30 PM
|Leaves his house to go stand by the dog pen.
|Leaves his house to go stand by the dog pen.
+
|-
+
|7:30 PM
+
|Returns home
|-
|-
|8:00 PM
|8:00 PM
Chobbles
157
edits